OPINIE O STOMATOLOGACH

OPINIE O STOMATOLOGACH


Zapisz. Stomatolog, Protetyk, Chirur…. g stomatologiczny. Więcej. 60 opinii. „Konsultacja w bardzo przyjemnej atmosferze. Zdjęcie RTG zostało wykonane na miejscu. Na podstawie zdjęcia RTG, zdjęć…. zwykłych oraz badania, Pan Doktor w …

stomatolog. BARDZO DOBRY (10 opinii) "Czar-Dent" Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej woj. Podlaskie, 15-843 Białystok, ul. Świętokrzyska 5, lok. U2, tel. 85 661 01 61, www.czar-dent.pl, swietokrzyska@czar-dent.pl "Czar-Dent" Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej woj. Podlaskie, 15-815 Białystok, ul.

Sprawdź aktualne opinie o Stomatolog - na temat warunków pracy, zatrudnienia, rekrutacji czy kariery

stomatolog. OPINIA: Ze względów estetycznych korzystam z usług stomatologicznych prywatnie gdzie mogę liczyć na lepszą obsługę i materiały. Cos w tym jest, bo od dłuzszego czasu już nie mam problemów z wypadającymi plombami, a uzębienie wygląda zdrowo i estetyczne. Mateusz. Pokaż wszystkie opinie.

lek. dent. Katarzyna Osińska-Tobolska. Zapisz. Stomatolog, Protetyk, Chirur…. g stomatologiczny. Więcej. 104 opinie. „Kompetentny stomatolog. Szczegółowo wyjaśnia sposób leczenia. Empatyczna Pani doktor opiekuje się pacjentem nawet po….

Irena Białobrzeska, skąd: Radziejowice. Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie' z uwagi na profesjonalną opiekę, najnowsze technologie i świetny sprzęt. Na fotelu można poczuć się jak w spa, nic nie boli w trakcie leczenia a …

Opinie o stomatologach w Opolu są różne – niektóre rzetelne, niektóre pisane na zlecenie. Nasz ranking pomoże Ci poznać zalety i wady dentystów w Opolu. Nasz ranking opieramy głównie na jakości leczenia, a nie cenie ponieważ zdrowie jest najważniejsze. Dużą uwagę poświęciliśmy specjalizacji danego dentysty, najnowszej wiedzy, wyposażeniu gabinetu ...

Serdecznie polecam Panią Doktor! Teleporada przebiegła w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Mogłem zapytać się o wszelkie kwestie, które były dla mnie niejasne a Pani Doktor ze spokojem i życzliwością odpowiadała na pytania. Czułem się zaopiekowany a to jest dla mnie najważniejsze!

SO 06:00-12:00. Opinie o IPL. Dodaj opinię. Anonim. 1/5. 02-08-2019 20:33. Najgorsza Pani Stomatolog Nie polecam , nie dość że nie miła to jeszcze zle wyrywa zęba zostawiła korzeń . Nawet wyrywając zęba nie zrobiła rtg . Hańba !!!!

wejdź na forum i przeczytaj opinie o naszych stomatologach Jesteśmy nowoczesnym, doświadczonym zespołem lekarzy, dzięki czemu każdy pacjent czuje się u nas bezpiecznie. Działamy od 1996 roku.