DENTYSTA W NIEMCZECH

DENTYSTA W NIEMCZECH


Ponieważ zabiegi dentystyczne są w Niemczech bardzo drogie (sztuczne uzębienie może kosztować nawet €4000!), wielu obcokrajowców przewiduje wizyty u dentysty na czas wizyt w swoim kraju. Zdarza się, że niektórzy Niemcy również wyjeżdżają na specjalistyczne leczenie do innych krajów europejskich.

Liczba wierszy: 21

 · Renata Bartlewska. Niemcy. Mülheim an der Ruhr. Stomatologia Więcej. …

Sprawdź naszą pełną listę 22,754 dentyści w Niemcy, które mogą pomóc Ci dentysta w Niemcy, zaktualizowane 2021

Dentysta w Niemcy według kategorii. Dentysta kosmetyczne. Jeśli chcesz mieć piękny uśmiech, powinieneś znaleźć zaufanego dentystę. Jeśli Twój problem może zostać rozwiązany przez stomatologa kosmetycznego, skontaktuj się z profesjonalistą Dentistsworldguide w Niemcy. Ortodonta.

Dentysta awaryjne w Niemcy. Sprawdź naszą pełną listę 22754 stomatolodzy które sprawiają, że łatwiej znaleźć dentyści pobliżu Niemcy. Zaktualizowany 2021

Otrzymasz go przy pierwszej wizycie u dentysty w Niemczech. Zeszyt ten pozwoli Ci na uzyskanie zniżki ubezpieczeniowej w przypadku konieczności wstawienia protezy stomatologicznej. Profilaktyka stomatolo­giczna dla dzieci

Leczenie szpitalne – to koszt 10 euro za jeden dzień pobytu w szpitalu, cały pobyt nie może być dłuższy niż 28 dni w ciągu roku. Świadczenia ponadstandardowe niewchodzące w zakres pomocy niezbędnej do ratowania życia, np. leczenie przez ordynatora, wybrane usługi specjalistów, np. leczenie stomatologiczne niektórych zębów itp.

Podsumowując – leczenie ortodontyczne w Niemczech nie różni się bardzo od tego, które oferowane jest w gabinetach w Polsce. Owszem – jest nieco droższe, jednak biorąc pod uwagę wyższe koszty ogólnego życia w Niemczech w porównaniu do życia w Polsce, nie są to ogromne różnice.

Praca: Lekarz dentysta Niemcy. 132.000+ aktualnych ofert pracy. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat. Konkurencyjne wynagrodzenie. Informacja o pracodawcach. Szybko & bezpłatnie. Zacznij nową karierę już teraz!