DENTYSTA PRUSZKÓW

DENTYSTA PRUSZKÓW


Dentysta KrokoDent Stomatologia Pruszków Stomatolog, Ortodonta, Stoma … tolog dziecięcy, Protetyk Więcej. 4 opinie al. Armii Krajowej 36, Pruszków • Mapa. Dentysta KrokoDent Stomatologia Pruszków lek. dent. Rafał Kocerba Zapisz Stomatolog. 21 opinii ...

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego KrokoDent w Pruszkowie, który jest znakomicie przystosowany zarówno do leczenia zębów u osób dorosłych, jak i dzieci. Posiadamy wspaniałą kadrę lekarzy stomatologów, która posiada ogromne doświadczenie w: profilaktyce, diagnostyce, stomatologii estetycznej, chirurgii.

Dentika w Pruszkowie tel. 22 758 80 43 lub +48 698 637 534 Dentika w Grodzisku Mazowieckim tel. 22 755 61 82 lub +48 698 637 530. W trosce o bezpieczeństwo Państwa jak i naszego Personelu, informujemy że wdrożyliśmy szczególne procedury, które mają na celu ograniczenie ryzyka epidemiologicznego.

Chorzów - Profesjonalny gabinet dentystyczny czynny codziennie od 8:00 do 22:00. Implanty, chirurgia, wybielanie zębów - pełen pakiet usług!

Dentysta Pruszków. Ponad 20-lat doświadczenia w kompleksowym leczeniu stomatologicznym dzieci i dorosłych. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny, a także przyjazną atmosferę. Dla nas ważne jest Twoje dobre samopoczucie! czytaj więcej. nasze usługi.

Na dzień 13-01-2021 w Pruszkowie jest 13 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 23 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 154 dni.. W województwie mazowieckim jest jeszcze 740 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Pruszków. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Dentysta KrokoDent Stomatologia Pruszków Stomatologia, Protetyka, Ortodoncja, Stomatologia dziecięca (4 opinie) Skontaktuj się z nami Zobacz lekarzy Pokaż numer KrokoDent Stomatologia to nowoczesna przychodnia dentystyczna dla osób, które cenią sobie wysoką jakość usług, komfort oraz indywidualne podejście do pacjenta. ...

Inne Dentyści w Pruszków (pokaż wszystkie) Risorius Stomatologia Ołówkowa 1A Lok92 Pruszków, 05-800 . Risorius Pruszków Risorius Żyrardów Dental Travel Zamiejska 13 Pruszków, 05-802 . We are a family owned Warsaw dental clinic, specializing in implants and prosthetics. Let us arrange dental treatment for you :)

Pruszków Gabinet dentystyczny AnnaMed.pl to jeden z nowocześniejszych centrów dentystycznych na terenie Pruszkowa. Placówka oferuje krótkie terminy oczekiwania na wizytę, rejestrację elektroniczną oraz telefoniczną czy wykonanie pantomogramów.