USŁUGI STOMATOLOGICZNE NA RATY

USŁUGI STOMATOLOGICZNE NA RATY


Stomatolog na raty. Jeśli do wykonania niezbędnego zabiegu stomatologicznego zabrakło gotówki – nic nie szkodzi. W Klinice Uśmiechu Perfect Smile możesz skorzystać z usługi stomatolog na raty. Umożliwia ona wykonanie wszystkich oferowanych usług kliniki bez angażowania własnych środków pieniężnych.

Pacjenci przyzwyczaili się, że za usługi stomatologiczne trzeba płacić z własnej kieszeni. NFZ pokrywa koszty niewielu, bardzo podstawowych zabiegów. Jednak, jeśli pacjent chce w pełni zadbać o zdrowe i piękne zęby, musi liczyć się ze sporymi wydatkami, dlatego wiele gabinetów i klinik stomatologicznych oferuje leczenie zębów na raty.

Drogie usługi stomatologiczne na raty? – To możliwe! Kategoria: Zdrowie i uroda 9 września 2020. Usługi stomatologiczne często wymagają wydatków przekraczających możliwości domowego budżetu. Z tego powodu wielu pacjentów odkłada wizytę w czasie, a problemy zdrowotne się nasilają. Warto wiedzieć, że nie musi tak być.

Rozłożenie płatności na miesięczne raty jest teraz jeszcze prostsze niż dotychczas, a spłata rat nie będzie stanowić obciążenia domowego budżetu. Korzystając z płatności ratalnej można sfinansować zakup wszystkich zabiegów oferowanych w naszej Klinice stomatologicznej, między innymi: implanty, korony pełno ceramiczne czy ...

Leczenie stomatologiczne na raty W dobie konsumpcjonizmu oraz szerokiej dostępności wszelkich towarów i usług, dokonywanie zakupów na kredyt stało się zjawiskiem naturalnym. Obecnie, osoba posiadająca zdolność kredytową może pozwolić sobie na wykonanie niemalże każdego z dostępnych zabiegów medycznych, w tym również z zakresu ...

MediRaty to rozsądne finansowanie leczenia zębów oraz koszty, które łatwiej pokryć. Nasze raty ułatwiają finansowanie procedur stomatologicznych takich, jak leczenie zębów, prace protetyczne, procedury chirurgiczne, implanty zębowe i procedury implantoprotetyczne oraz inne usługi oferowane przez gabinety dentystyczne.

Płatność w ratach za leczenie Medi-Raty Leczenie stomatologiczne na raty. NZOZ MARGO zapewnia szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, przygotowaliśmy atrakcyjną formę finansowania leczenia stomatologicznego na raty.

W placówkach takich jak gabinet stomatologiczny Dentalcorner możliwe jest rozłożenie płatności za wykonane zabiegi lecznicze na raty, dzięki czemu nawet skomplikowane usługi medyczne można zrealizować od razu. Dzięki ratom w gabinecie stomatologicznym, możliwe jest szybkie wyleczenie wszystkich zębów i znaczna poprawa stanu ...

Usługi stomatologiczne na raty w Atelier Uśmiechu na Mokotowie, dzięki współpracy z MediRaty, mamy możliwość zaproponowania Państwu kredytowania naszych ułsug stomatologicznych.

07.02.2019

 · Nie starcza nawet na zaplombowanie jednego zęba, co kosztuje ponad 100 zł. Nic dziwnego, że w kolejce do publicznego stomatologa czeka się nawet trzy miesiące, i to na zwykłą wizytę. Większość Polaków jest więc zmuszona wybierać usługi prywatnych gabinetów stomatologicznych.