USŁUGI STOMATOLOGICZNE MEDICOVER

USŁUGI STOMATOLOGICZNE MEDICOVER


Medicover Stomatologia to sieć nowoczesnych gabinetów stomatologicznych. Znajdziesz nas w największych w miastach w Polsce. Nasza sieć cały czas się rozwija. W naszych gabinetach przeprowadzamy kompleksowe leczenie dorosłych i dzieci.

Jakie usługi stomatologiczne można umówić w Medicover OnLine? Za pośrednictwem Medicover OnLine, pod adresem mol.medicover.pl , umówisz wizytę do higienistki stomatologicznej. W wybranych miastach możesz również umówić wizytę na przegląd stomatologiczny lub bezpośrednio na leczenie stomatologiczne.

Za pomocą wyszukiwarki można wyszukać ceny dla poszczególnych miast tj. Warszawa, Łódź, Szczecin, Wrocław, Katowice, w których znajdują się centra Medicover Stomatologia. Następnie można wybrać zakres specjalizacji stomatologicznej, implantologia, ortodoncja, periodontologia, protetyka i znaleźć cenę usługi w jej zakresie.

W skład usługi Pogotowie stomatologiczne z jedną wizytą doraźną wchodzi konsultacja telefoniczna z lekarzem stomatologiem oraz wizyta konsultacyjna w gabinecie, w zależności od potrzeby Pacjenta. Konsultację stacjonarną może odbyć …

Centrum Medyczne Medicover. Szukasz oferty dla firm? Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w prywatnej opiece medycznej, oferując szeroką gamę rozwiązań dla firm, które chcą zadbać o zdrowie swoich pracowników.

*usługa realizowana jest w Centrach Medicover w Warszawie. Szczegółowe informacje dostępne są w recepcji Centrum oraz pod numerem telefonu 500 900 603. Pogotowie stomatologiczne. W nagłych wypadkach zapewniamy szybką i fachową pomoc dzięki pogotowiu stomatologicznemu Hot Line Medicover 500 900 999 (24h/7 dni w tygodniu). Umów się na ...