TWOJ S DENTYSTA GLOGOW

TWOJ S DENTYSTA GLOGOW


Twój S-Dentysta. Jeżeli cenisz sobie jakość i leczenie bez bólu, jesteśmy stworzeni właśnie dla Ciebie. Dla Twojej wygody nasze placówki są rozmieszczone w Głogowie i Przemkowie. Nie trać czasu na dojazd i wybierz miejsce, które Ci najbardziej odpowiada i umów się na wizytę!

Nasi dentyści nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez systematyczne szkolenia. Standardy panujące w naszych gabinetach utrzymujemy na najwyższym poziomie, aby zapewnić pacjentom bezbolesne, profesjonalne, sprawdzone i skuteczne leczenie oparte na najnowszej wiedzy medycznej.

Zobacz co noweg słychać w naszych gabinetach stomatologicznych w Głogowie i Przemkowie. Poznaj nasze usługi dentystyczne i umów się na wizytę.

I tak, 17 września 2001 otworzyła drugą placówkę na ulicy Gwiaździstej w Głogowie i nazwała ją „Twój S-Dentysta” Po 17 latach samotnej pracy doczekała się nowego pracownika, gdyż w 2016 roku studia stomatologiczne skończyła jej synowa- Kinga Pawlicka-Sikora.

Czym właściwie jest licówka? Licówki to nic innego jak uzupełnienie protetyczne stanowiące cienką płytkę porcelanową lub kompozytową licującą przednie powierzchnie zębów w celach przeważnie estetycznych. Dla kogo są przeznaczone uzupełnienia dentystyczne tego typu? Licówki są idealnym rozwiązaniem dla pacjentów z niedoskonałościami tkanek twardych zęba …

Dane kontaktowe do Twój S- Dentysta, ul. Gwiaździsta 37, 67-200 Głogów

„Doskonały Lekarz, nigdy nie wybiorę innego stomatologa. U Pani Doktor zęby leczy się raz, a dobrze. I jeszcze do teg … o zęby mają chyba nawet ładniejszy kształt po leczeniu niż przed. Dodam jeszcze, że leczę u P.Doktor zęby od 4 lat i zawsze byłem super zadowolony.To prawdziwa specjalistka w swojej dziedzinie-powiedziałbym wysokiej klasy Doktor,jest …

NZOZ "Twój S-Dentysta" Wybielanie zębów ul. Gwiaździsta 37, Głogów. NZOZ "Twój S-Dentysta" Wypełnienie kompozytowe ul. Gwiaździsta 37, Głogów. od 130 zł NZOZ "Twój S-Dentysta" Opinie Jesteś po wizycie u tego specjalisty? Podziel się wrażeniami! Przyszli pacjenci pewnie tu zajrzą i będą Ci wdzięczni.

Twój dentysta w Głogowie i Polkowicach! W naszej klinice uważamy, że każdy pacjent zasługuje na kompleksowe leczenie na najwyższym poziomie. Za pomocą najnowocześniejszych technologii i zabiegów z dziedziny ortodoncji, chirurgii oraz medycyny estetycznej spełniamy marzenia naszych pacjentów o pięknym uśmiechu.