STOMATOLOGIA TABENSKIE

STOMATOLOGIA TABENSKIE


Tabeńskie Stomatologia to rodzinny gabinet, stworzony przez dwie siostry: Elżbietę i Laurę. Specjalizujemy się w periodontologii, cyfrowej stomatologii estetycznej i ortodoncji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, jest TABEŃSKIE STOMATOLOGIA z siedzibą przy ul. Gen. Władysława Andersa 1/2, 44-100, Gliwice.

Tabenskie, Gliwice. 430 likes. Prowadzimy rodzinny gabinet, stworzony przez dwie siostry: Elżbietę i Laurę. Stomatologia od wielu lat jest dla nas nie tylko dziedziną medycyny, ale prawdziwą pasją.

Tabetańskie Stomatologia to gabinet stomatologiczny na najwyższym, światowym poziomie. Tutaj dentysta przestaje być straszny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – Tabenskie.clinic. Tags dentysta dentysta Gliwice dentysta w Gliwicach. Share: Previous Article Wybór rękawiczek dla pracowników – przewaga nitrylu.

Stomatologia Cybulscy, Kędzierzyn-Koźle. 2522 osoby lubią to · 21 osób mówi o tym · 49 użytkowników tu było. Plac Jana Surzyckiegoj 6 47-224 Kędzierzyn-Koźle 693 600 601

- Pn wrz 09, 2019 6:12 am #43289 Ja korzystam z usług gabinetu z Gliwic - https://tabenskie.clinic/ Mają super ceny i profesjonalną obsługę Najlepsze prezenty #12285

Rodzinny gabinet stomatologiczny, który jest najlepszym przykładem na to, że dentysty nie trzeba się dzisiaj bać. Założony został przez dwie siostry, dla których stomatologia to coś znacznie więcej niż tylko praca. Jest to ich prawdziwa pasja, do której podchodzą z pełnym zaangażowaniem. W gabinecie wykorzystywany jest wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt i najnowsze materiały.

Centrum Medycyny i Stomatologii Sobieski, Gliwice. 639 osób lubi to · 3 osoby mówią o tym · 2 użytkowników tu było. Centrum Medycyny i Stomatologii SOBIESKI to …

Ja mogę polecić mój gabinet https://tabenskie.clinic/protetyka ... oferujące diagnostykę oraz bardzo profesjonalne leczenie. tutaj można także wykonać zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, dzięki którym w szybki sposób można poprawić wygląd zębów.

09.03.2020

 · No, a co powiecie na gabinet Stomatologia Przyszłości ? Słyszałam na ich temat bardzo dobre opinie i trzeba wspomnieć o tym, że mają wiele nowoczesnych usług, jak i metod leczenia, co wydaje mi się bardzo interesujące, ponieważ pozwala to na uzyskanie lepszych efektów, no a komu nie zależy na pięknym i zdrowym uśmiechu.