STOMATOLOGIA BEMA

STOMATOLOGIA BEMA


Bema 4 realizuje wniosek zgodnie z Pani/Pana żądaniem, albo Bema 4 informuje Panią/Pana o konieczności wydłużenia terminu realizacji jej wniosku o kolejne dwa miesiące z uwagi na skomplikowany charakter żądania lub liczbę żądań ( Bema 4 podaje przyczynę opóźnienia), albo Bema 4 odmawia realizacji wniosku i informuje Panią/Pana:

Prywatne Centrum Stomatologiczne (Gen. Józefa Bema 7/9, Wrocław) - czas oczekiwania, numery telefonów, adres i opinie o świadczeniach na NFZ

Centrum Stomatologiczno- Medyczne Bema 14 Będzin. Centrum Stomatologiczno-Medyczne to nowoczesna praktyka zlokalizowana w środku Będzina.

Centrum Stomatologiczne Bema 4 . W związku z miłym odbiorem naszej akcji podarunkowej przedłużamy ja na kolejny miesiąc. Zapraszamy na zabieg oczyszczania zębów w kwietniu! Serdecznie zapraszamy na profesjonalne oczyszczanie zębów wraz fluoryzacją.

Szukasz Białystok, Stomatologia, Bema? Zapoznaj się z listą specjalistów powiązanych z Białystok, Stomatologia, Bema polecanych jako dobry i oceń, który z nich jest najlepszy

Lista lekarzy specjalizacji stomatolog dla Białystok Bema. Sprawdź opinie pacjentów, adresy i bezpłatnie umów się na wizytę!

Telefon - Gabinet Stomatologiczny, ul. gen. Józefa Bema 4-8, Tarnów 33-100, NIP: 8731049947 - Dentysta

Gabinet stomatologiczny Bemo Dent Clinic świadczy pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie medycznym. Oferujemy leczenie zębów, usuwanie kamienia i osadu, wybielanie zębów, prace protetyczne, implanty, stomatologie estetyczną. Nasz personel ma wieloletnią praktykę, wspartą licznymi kursami oraz szkoleniami.

Artimex Eurodent posiada swoje placówki w Zdzieszowicach, Gliwicach, Kędzierzynie-Koźlu, Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim. Specjalizujemy się w leczeniu i badaniach stomatologicznych, mammografii, RTG.