STOMATOLOGIA

STOMATOLOGIA


Pakiet Stomatologia Komfort . 49 zł / rok . 3 pierwsze wypełnienia ze zniżką 20%; 3 znieczulenia w cenie; Nielimitowane przeglądy stomatologiczne; Kup pakiet usług. Aktualności . 18-12-2020. Praca centrów stomatologicznych w okresie świąteczno-noworocznym 2020/2021. Czytaj więcej ...

Elektroterapia w stomatologii. Elektroterapia w stomatologii to dziedzina lecznictwa zyskująca coraz większą popularność. Wraz z rozwojem fizjoterapii jako odrębnego zawodu, fizjoterapeuci zaczęli wybierać swoje specjalizacje. Wyróżnić można fizjoterapeutów osteopatów, terapeutów manualnych czy fizjoterapeutów dziecięcych.

Stomatologia to dziedzina medycyny zajmująca się budową zębów, przyzębia i jamy ustnej, ich leczeniem oraz profilaktyką. Dziedzina ta opiera się na kilkunastu specjalizacjach i działach, których założeniem jest kompleksowa opieka stomatologiczna w zależności od potrzeb pacjentów.

Mp Stomatologia Sp. z o.o. - Kraków - Stomatolodzy • Sprawdź dane kontaktowe, telefon, e-mail, www • pkt.pl

Według nas nowoczesna stomatologia to nie tylko wykonywane na światowym poziomie zabiegi, ale również kompleksowe podejście do potrzeb każdego pacjenta. W dbałości o najwyższą jakość w SORDYL STOMATOLOGIA zgromadziliśmy najlepszych specjalistów z różnych dziedzin stomatologii.

Specjalistyczne zabiegi lecznicze z zakresu stomatologii zachowawczej, Ortodoncji, protetyki, implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz endodoncji. Cechuje nas Bezpieczeństwo, skuteczność i pełen profesjonalizm.

Miejskie Centrum Stomatologii "Śródmieście" Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia stomatologiczna, Św. Ducha 3, 31-023 Kraków - sprawdź telefon i pozostałe informacje

Medicover Stomatologia to sieć nowoczesnych gabinetów stomatologicznych. Znajdziesz nas w największych w miastach w Polsce. Nasza sieć cały czas się rozwija. W naszych gabinetach przeprowadzamy kompleksowe leczenie dorosłych i dzieci.

Mazowieckie Centrum Stomatologii Spółka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. W dziedzinie stomatologii, świadczymy usługi z zakresu stomatologii ogólnej i stomatologii dziecięcej oraz wielu specjalizacji, tj. protetyka, ortodoncja, periodontologia czy implantologia. Nasza historia zaczyna się od lat 70 – powstała wtedy Stołeczna Przychodnia Stomatologiczna, której poradnie ...