STOMATOLOG ŹREBIEC TARNÓW


Lek. dent. Jan Źrebiec - bardzo dobry stomatolog z miasta Tarnów. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce. Umów wizytę u lek. dent. Jan Źrebiec, stomatolog w mieście Tarnów - Opinie, informacje kontaktowe, usługi i ceny.

Dentysta diagnozuje powstałe zmiany patologiczne także decyduje o leczeniu, co przynosi trwałe efekty. Jeśli poszukujesz świetnego specjalisty doskonale trafiłeś! W mieście - Tarnów (woj. malopolskie), Jan Źrebiec przyjmuje w placówce Gabinet Stomatologiczny Jan Źrebiec, przy ul. Krasińskiego 49/2.

lek. dent. Jan Źrebiec Stomatolog z miasta Tarnów. Informacje o specjaliście, dane kontaktowe i adres. Nie czekaj, sprawdź opinie i umów wizytę!

„Nauczona doświadczeniem, starałam się podejść profesjonalnie do kwestii wyboru chirurga stomatologicznego. Zatem dok … onałam krótkiej analizy ilościowej i jakościowej komentarzy dostępnych na trzech, losowo wybranych profilach. Duży wpływ na moją ocenę miał komentarz samego Doktora, w trakcie czytania, którego nasunęły mi się trafne, jak się później okazało wnioski.

Multi-Med Alicja Ulanecka - Przychodnia Stomatologii, Chirurgii i Implantologii, Tarnów, ul. Klikowska 72.

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie Sp. z o.o. ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1 ul. Mostowa 6 33-100 Tarnów. NIP: 8733250820 REGON: 851800010

Lekarze: lek. stom. Czapla Adam lek. stom. Gontaszewska Krystyna lek. stom. Kulig-Szybist Agata lek. stom. Przybyłko-Kita Dorota lek. stom. Sadłoń Iwona