STOMATOLOG PUŁAWY

STOMATOLOG PUŁAWY


„Implant który mam już od roku funkcjonuje świetnie, sam zabieg był ok - lekarz miły a gabinet czysty. Cena w normie, … ale za taki implant chyba i więcej biorą. W każdym razie Kordent w stosunku do poprzedniej kliniki, kilka ulic dalej bez porównania.

24-100 Puławy. Budynek naprzeciwko Poczty Polskiej, pomiędzy Galerią Zieloną, marketem Kaufland oraz Urzędem Skarbowym. Wejście 2E pomiędzy restauracjami "Kardamon" a "Chilii Mili". Do Gabinetu zejście na niski parter.

Stomatolog Puławy - 63 lekarzy. Sortuj wg: lek. dent. Justyna Więckowska. Stomatolog. liczba opinii: 6. Przychodnia Specjalistyczna Partyzantów 43 24-100 Puławy Średnia ocen: 4,4 ...

Na dzień 19-02-2021 w Puławach są 24 placówki udzielające na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 8 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 61 dni.. W województwie lubelskim jest jeszcze 607 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

57 firm: Stomatolog Puławy (woj. lubelskie) zobacz listę firm w Panoramie Firm

Furdent - Nowoczesny gabinet stomatologiczny Puławy, Góra Puławska. Kompleksowe usługi na wysokim poziomie.

Profesjonalny ortodonta, stomatolog Dentallzielona Puławy teraz również wybielanie zębów. W ofercie botoks, kwas hialuronowy, gwarantujemy spektakularne rezultaty. O nas

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Puławy. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Na dzień 10-02-2021 w Puławach jest 1 placówka udzielająca na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.. W województwie lubelskim jest jeszcze 18 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest chirurg stomatolog.Kolejka w nich wynosi średnio 15 dni.

Przyjazny gabinet stomatologiczny w Puławach. Wszystko na miejscu: Stomatologia, Ortodoncja, Protetyka, Chirurgia, Rentgen.