STOMATOLOG KOSZALIN

STOMATOLOG KOSZALIN


Polecani stomatolodzy w Koszalinie lek. dent. Aleksandra Zabolewicz-Rybak Zapisz Stomatolog. 22 opinie Oferuje konsultacje online „Jestem wielokrotnym pacjentem P. doktor która jest kompetentna i perfekcyjnie wykonuje swój zawód będąc uprzejmą i s … ympatyczną . ” Więcej ...

Dentysta stomatolog w Koszalinie – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok

Stomatolog, Koszalin 60 wyników. Teraz rezerwacje wizyt online i stacjonarnych są realizowane w serwisie . Lek. dent. Agnieszka Majewska. Zweryfikowany profil - informacje o lekarzu zostały sprawdzone i potwierdzone przez pracowników abcZdrowie. Stomatolog, Stomatolog dziecięcy. 3.3.

Na dzień 16-03-2021 w Koszalinie jest 20 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 5 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 25 dni.. W województwie zachodniopomorskim są jeszcze 273 ośrodki, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Dentysta stomatolog Koszalin - gabinety oferta : Gabinety dentystyczne w Koszalinie oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (biżuteria nazębna ...

Chirurg stomatolog, Koszalin 5 wyników. Teraz rezerwacje wizyt online i stacjonarnych są realizowane w serwisie . Lek. dent. Aleksandra Maria Melnyczuk Chirurg stomatolog. 0.0. Ten lekarz posiada niski poziom zaufania. Więcej informacji o lekarzu. Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Melnyczuk.

KAdent Gabinety dentystyczne 75 – 679 Koszalin, ul. Śliwkowa 9. lek. stom. Katarzyna Stalenga-Szczawińska tel. 604 785 129. lek. stom. Aleksandra Piotrowska

Zapraszam do skorzystania z usług Gabinetu Stomatologicznego Jolanty Pikutowskiej. Stomatologia rzetelna, kompleksowa. Leczenie zębów w mieście Koszalin. Twój Stomatolog | Dentysta.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Koszalin. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Astodent - Gabinety stomatologiczne Koszalin Małgorzata Zdralewicz-Ciążkowska, ul. Hugo Kołłątaja 1c/H. Profilaktyka, protetyka, chirurgia stomatologiczna.