STOMATOLOG INOWROCŁAW NFZ

STOMATOLOG INOWROCŁAW NFZ


Na dzień 31-01-2021 w Inowrocławiu jest 17 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 5 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 31 dni.. W województwie kujawsko-pomorskim jest jeszcze 455 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Inowrocław. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Stomatolog na NFZ - Umów wizytę. 24 Placówki posiadające kontrakt na NFZ o specjalizacji Stomatolog w mieście Inowrocław województwo Kujawsko-Pomorskie. Sprawdź opinie i umów się do najlepszych lekarzy specjalistów. Nie stój w kolejkach.

Na dzień 31-01-2021 w Inowrocławiu są 2 placówki udzielające na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.Średni czas oczekiwania to 6 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 11 dni.. W województwie kujawsko-pomorskim jest jeszcze 13 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest chirurg stomatolog.

Dentysta stomatolog w Inowrocławiu – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok

Stomatolog Inowrocław - Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Inowrocławiu - Ewa Chmielewska - Poradnia Stomatologiczna Inowrocław Krzywoustego 23 - sprawdź terminy i opinie NFZ

Gabinet Stomatologiczny - Ewa Pawlak-Kuta (Wojska Polskiego 15h, Inowrocław) - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ Lubię to! 5,7 tys. Stomatolog

Romana Dmowskiego 10 tel. 0 52 5153594). Piętnastu świadczeniodawców świadczy usługi w ramach NFZ: Nszoz Bart-Med Bartkowiak Dobromira, Gabinet Stomatologiczny - Waleria Jaroszewicz-Goral, Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Inowrocławiu - Ewa Chmielewska, a także 12 innych.