STOMATOLOG ĆWIERTNIA NOWY TARG

STOMATOLOG ĆWIERTNIA NOWY TARG


Marta Rajska-Ćwiertnia lekarz stomatolog, specjalista chirurgii stomatologicznej. Ukończyła Oddział Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 1998 roku, w roku 2012 uzyskała tytuł Specjalisty Chirurgii Stomatologicznej, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Mama dwójki dzieci.

Stomatolog - Lekarz dentysta Bogusław Ćwiertnia - Nowy Targ - mój profil w portalu Medycyny Praktycznej. W czym się specjalizuję, gdzie pracuję, jak się ze mną skontaktować.

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Centrum Stomatologii "ENAMEL" Marta Rajska-Ćwiertnia, os. Witosa 16/1, 34-400 Nowy Targ - sprawdź telefon i pozostałe informacje

Marta Rajska-Ćwiertnia, lek. stomatolog, Bogusław Ćwiertnia, lek. stomatolog, Nowy Targ, Informed - Internetowa Informacja Medyczna to ponad 146 tys. wizytówek lekarzy specjalistów i placówek medycznych, ponad 1000 porad i artykułów lekarzy, pytania i odpowiedzi lekarzy na forum

Stomatolog, Alergolog, Audio ... Długa 100, Nowy Targ • Mapa. Medicusdental Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Michał Szczepaniak Zapisz Stomatolog. 11 opinii „Do Pana Nobby Z. Proszę Pana, po pierwsze ból po zabiegu trzeba było przeczekać (wiem z doświadczenia), gdyby było p … otrzebne leczenie kanałowe, to na pewno by ...

Edukacja i doświadczenie to klucz do bezstresowych wizyt zarówno dla dziecka jak i rodziców. Co roku staramy się zorganizować minimum dwa spotkania dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych z Nowego Targu, Podhala. Celem jest zapoznanie ich z narzędziami pracy stomatologa, wzbudzenie zaufania i nauka poprzez zabawę w gabinecie!

Spis dobrych stomatologów z Nowego Targu - wyselekcjonowani i ocenieni przez nasz portal. Po wejściu w podstronę każdego dentysty masz możliwość przeczytania krótkiego opisu jak również sprawdzenia ocen naszych użytkowników jak również komentarzy pozostawionych przez nich.

Stomatolodzy i protetycy Urbaniak Krystyna Stomatolog Nowy Targ, ul. Grel, (woj. małopolskie) - ☎18 266 94 18 ju@... - Panorama Firm

Na dzień 17-01-2021 w Nowym Targu jest 5 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 13 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 41 dni.. W województwie małopolskim są jeszcze 573 ośrodki, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

W 2014 roku ukończyła Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, uzyskując dyplom lekarza stomatologa. Staż podyplomowy odbyła w Zakładzie Stomatologii Szpitala MSWiA w Krakowie. Od 2015 roku pracuje w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie na stanowisku młodszego asystenta.