STOMATOLOG 4 YOU

STOMATOLOG 4 YOU


Nazywam się Monika Marut i jestem lekarzem dentystą. Mam umiejętności zawodowe zdobyte podczas studiów na Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz podnoszone nieustannie w trakcie licznych szkoleń i kursów. Jestem specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej i II stopnia stomatologii dziecięcej (pedodoncja).

Stomatolog Kraków Dental4You® to nowoczesny, profesjonalny gabinet stomatologiczny, w którym każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie. Jesteśmy ambitnym zespołem młodych lekarzy, którzy śmiało sięgają po najnowocześniejsze rozwiązania i rewolucyjne metody, które umożliwiają jeszcze szybciej, skuteczniej i bardziej komfortowo ...

Lekarz stomatolog specjalista protetyki stomatologicznej Zajmuje się: protetyka, odbudowa protetyczna na implantach, stomatologia estetyczna, rekonstrukcja zgryzu. Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którego pasją jest protetyka i rehabilitacja zgryzu. Od 12 lat mieszkaniec Krakowa.

Firma "Dentist 4 You.Wysokowicz-Zimniak A." figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5291327233. Firma ma numer REGON: 016130960. Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Grodzisk Mazowiecki w województwie mazowieckim. Początek działalności firmy na rynku to 1999 rok.

Dentist 4 You. Gabinet stomatologiczny. Wysokowicz-Zimniak A. w Listopada 9 z numerem telefonu: +48227242716, adresem i interaktywnym planem miasta. Zadzwoń bezpłatnie do Dentist 4 You. Gabinet stomatologiczny. Wysokowicz-Zimniak A. lub dodaj swoją opinię.

Na początku trochę się bałem, ale potem z przyjemnością jechałem na kolejna wizytę. I okazało się, że mam calkiem dobre zęby, zresztą, teraz wyglądają bardzo dobrze, nawet nie widać, gdzie kończy się ząb, a gdzie jest wypełnienie.

Gabinet stomatologiczny Dent4you w Poznaniu. W ofercie stomatologia zachowawcza, protetyka, chirurgia, endodoncja.

Gabinet stomatologiczny 5,0 (21) Stomatolog · Armii Krajowej 293 Gabinet stomatologiczny Smart-Dent 4,5 (6) Stomatolog · Armii Krajowej 300 Gabinety Stomatologiczne "w Gwiazdach" s.c. 3,8 (13) Klinika stomatologiczna · aleja Roździeńskiego 90 Dentysta i Ortodonta - Katowice | Stomatolog Machniak 4,6 (5) Stomatolog · Józefowska 114 Madentin.

Profesjonalne wzory wizytówek dla stomatologów, dentystów, protetyków, ortodontów i techników.Atrakcyjne szablony wizytówek z motywami środowiska stomatologicznego, grafika przedstawiająca wesoły ząbek, piękną panią stomatolog lub elegancki, świeży gabinet z pewnością przypadną Tobie i pacjentom do gustu.

(4) Tymczasowa zmiana lokalizacji siedziby Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie (4) Więcej newsów; Gabinet Bonne Sante. Dieta wegetariańska - największe korzyści i zagrożenia na diecie roślinnej. Coraz więcej osób decyduje się na rezygnację z mięsa i przejście na dietę wegetariańską.