DENTYSTA WAŁBRZYCH

DENTYSTA WAŁBRZYCH


„Pani doktor jest przemiła ,delikatna, sympatyczna. Syn naprawdę boi się dentysty a u Pani doktor otworzył buzię i w … ytrzymał byłam pod wrażeniem, bo byliśmy już u nie jednego dentysty. Pani doktor dokładnie tłumaczy dziecku co będzie robić dzięki czemu zyskuje zaufanie, syn bardzo miło wspomina wizytę u dentysty i już się pyta kiedy idziemy kolejny raz .

Jeśli szukasz dobrego i polecanego stomatolga w Wałbrzychu to dobrze trafiłeś. Ta lista przedstawia wybranych przez nasz portal dobrych dentystów z tego miasta. Teraz możesz wybrać spośród najlepszych wybranych i polecanych dentystów - wejdź na podstronę zapoznaj się z komentarzami oraz ocenami naszych użytkowników.

Ten dentysta pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą przygotowanym do pracy - Poradnia Stomatologiczna STOM-Plus to doskonały fachowiec dla Ciebie. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Nasz dentysta zadba o Twój piękny uśmiech. Profesjonalny ortodonta skoryguje wszelkie wady zgryzu. Wałbrzych, Senatorska 28A, 58-316, Poland. ... Centrum Stomatologiczne Dentarama w Wałbrzychu – pilnie zatrudni lekarza stomatologa. tel. 601 566 233. Wybielanie zębów.

Gabinet Stomatologiczny Beata Dynamus-Koźlińska Tomasz Koźliński, stomatolog, Wałbrzych, dentysta,stomatologia zachowawcza,chirurgia stomatologiczna, stomatolog

Mclinic Magdalena Prugar ul. Młynarska 24 Wałbrzych (w Wałbrzychu) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

58-309 Wałbrzych Piaskowa Góra. tel: 74 846 60 10 tel: 537 214 537 email: stomplus@op.pl. MENU. O NAS; NASZ ZESPÓŁ ...

Zobacz 28 dentystów w lokalizacji Wałbrzych, Podzamcze • Wybierz: Dentysta • Najlepszy gabinet stomatologiczny w okolicy • Rezerwuj wizytę ☎ Telefony, ceny • pkt.pl

Od 20 lat dbamy o uśmiechy naszych Pacjentów, a od 5 lat w nowych gabinetach stomatologicznych na Mieszka 101 w Wałbrzychu.. Oferujemy kompleksowe leczenie dla całej rodziny - od profilaktyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej (piaskowanie, licówki, wybielanie, wymiana amalgamatów), przez leczenie protetyczne (korony, mosty, protezy) i leczenie endodontyczne.