DENTYSTA TYCHY

DENTYSTA TYCHY


Inni dentyści u których konsultowałam wcześniej, radzili nic z tym nie robić. Pan doktor to naprawdę fachowiec w swojej dziedzinie, a poza tym człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Wszystkim szczerze polecam.

Strefa Zęba, Tychy Witamy na stronie Stomatologii Rodzinnej Stomatologia Rodzinna Strefa Zęba to miejsce, gdzie dbamy kompleksowo o naszych pacjentów oferując wysoką jakość zabiegów połączoną z najlepszym efektem estetycznym odpowiednim do oczekiwań i finansowych możliwości pacjentów.

Na dzień 02-02-2021 w Tychach jest 21 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 9 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 56 dni.. W województwie śląskim jest jeszcze 705 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

emka STOMATOLOGIA Szmyd-Łucek ul. Harcerska 51, 43-100 Tychy tel.: 32 217 72 82 NIP: 684 240 50 02

43-100 Tychy Średnia ocen: 5,0/5 Bardzo dobry dentysta, zdecydowanie polecam! bez obaw mogę powiedzieć, że chyba najlepszy dentysta u jakiego byłam, a byłam u baaaardzo wielu.

Badanie, przegląd, wstępne zaplanowanie leczenia, recepta: 50 zł: Wypełnienie 1-powierzchniowe: 220 zł: Wypełnienie 2-powierzchniowe: 240 zł: Wypełnienie 3 ...

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Tychy. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Nasza przychodnia – stworzona i prowadzona jest od 1991 roku przez lek. stom. Lucynę Szymczak, specjalistę II stopnia z zakresu ortodoncji.By zapewnić Państwu kompleksowe leczenie najwyższej jakości, oferujemy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej i dziecięcej, ortodoncji, protetyki, implantologii, nowoczesnej endodoncji, jak również …

Dentyści nie wierzą z reguły w porzekadło "ząb za ząb". Dermatologia i medycyna estetyczna Piękno to wartość względnie bezwzględna, zapewne bezcenna. Piękno to namiastka każdego z Nas – wyjątkowości, niepowtarzalności i jednostkowości. Piękno należy pielęgnować – czasami z potrzeby akceptacji, atrakcyjności, poczucia ...