DENTYSTA STALOWA WOLA

DENTYSTA STALOWA WOLA


Aleje Jana Pawła II 13/216, Stalowa Wola • Mapa Centrum Stomatologii Rodzinnej Przychodnia Stomatologia Medycyna Stalowa Wola NZOS S.C. …

Dentysta, stomatolog Piotr Trafidło – Multident Stalowa Wola. Witamy na stronie internetowej Multident – Centrum Precyzyjnej Stomatologii. Zapewniamy leczenie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych najwyższej jakości w korzystnej cenie.

Centrum Stomatologii DENTES jest jedną z najbardziej cenionych klinik stomatologicznych na Podkarpaciu.Nasza przychodnia znajduje się w Stalowej Woli. Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych, począwszy od leczenia zachowawczego oraz profilaktyki chorób zębów i przyzębia, poprzez leczenie endodontyczne, leczenie wad zgryzu, aż po leczenie protetyczne …

Na dzień 27-01-2021 w Stalowej Woli jest 25 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 3 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 11 dni.. W województwie podkarpackim są jeszcze 624 ośrodki, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Dentysta stomatolog Stalowa Wola - gabinety oferta : Gabinety dentystyczne w Stalowej Woli oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia …

Gabinet stomatologiczny NZOZ NOVAMED Stalowa Wola, dentysta, stomatolog, ortodonta, protetyka, wybielanie zębów, implanty

Centrum Stomatologii Rodzinnej w Stalowej Woli. Oferujemy kompleksowe usługi dentystyczne: usuwanie kamienia, wybielanie, lakierowanie, wypełnienia, protezy, korony i mosty porcelanowe oraz RTG zębów.

Dysponujemy jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek w Stalowej Woli. Należymy do prestiżowych towarzystw naukowych i stale podnosimy swoje kwalifikacje w zakresie wszystkich dziedzin stomatologii.

Nazywam się Ewa Gola, jestem lek. stomatologiem.Prowadzę gabinet stomatologiczny w Stalowej Woli, na terenie województwa podkarpackiego.Posiadam duże doświadczenie w leczeniu zębów i jamy ustnej. Rozpoczęłam działalność w 1992 roku. Zapewniam indywidualne podejście do każdego Pacjenta, przyjazną atmosferę i odpowiednie leczenie.

Cennik naszych usług od dentysta w Stalowej Woli - Dantes. DIAGNOSTYKA: Wizyta konsultacyjna – badanie jamy ustnej GRATIS Konsultacja stomatologiczna (diagnostyczna)