DENTYSTA NFZ GDAŃSK

DENTYSTA NFZ GDAŃSK


Dentysta w Gdańsku trudniący się leczeniem na NFZ potrafi zdiagnozować i zwalczyć rozmaite choroby zębów. Gabinet dentystyczny podlegający pod tę instytucję oferuje skuteczną opiekę stomatologiczną podlegającą całkowitej lub częściowej refundacji.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Gdańsk. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Na dzień 01-02-2021 w Gdańsku jest 11 placówek udzielających na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Aniołki (2), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Brętowo (1), Morena (1), Nowy Port (1), Oliwa (1) i Suchanino (1).

Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ. ul. Marynarki Polskiej 148 80-865 Gdańsk e-mail: pow@nfz-gdansk.pl. ul. Podwale Staromiejskie 69 80-844 Gdańsk e-mail: pow@nfz-gdansk.pl. Delegatura w Słupsku ul. Poniatowskiego 4 76-200 Słupsk e-mail: slupsk@nfz-gdansk.pl

„Brawa dla tego lekarza, jest dentysta, u którego widzę zaangażowanie i dbałość o dobro pacjenta, a nie zarobek ponad … wszystko. Lekarz nie zgodził się na wykonanie pewnych procedur pomimo, ze rachunek wyszedłby znacząco wyższy, a ja byłem chętny by płacić.

Pacjentom ubezpieczonym w NFZ zapewniamy najwyższy komfort korzystania z bezpłatnych usług bez konieczności czekania w długich kolejkach. Zapraszamy również w soboty od 8.00 do 14.00 [+] szczegóły

Nasze gabinety stomatologiczne w Gdańsku i Gdyni świadczą usługi dla pacjentów prywatnych oraz ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia (NFZ). Nasi stomatolodzy i ortodonci z wieloletnim doświadczeniem zajmują się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem uzębienia.

Lista lekarzy specjalizacji stomatolog dla Gdańsk Wrzeszcz. Sprawdź opinie pacjentów, adresy i bezpłatnie umów się na wizytę!

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! ~Monia 89.73.132.* (10 lat temu) 15 kwietnia 2010 o 20:56. Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ skomentuj. 0 7 ~aga 109.243.69.* (10 lat temu) 17 kwietnia 2010 o 15:36. Intermedica na Alei Zwyciestwa dr. Gach bardzo sympatyczna i …

2. Mieszkasz w Gdańsku. Olecko ostry dyzur stomatologiczny Gabinet czynny 24h. Serdecznie zapraszamy. Elk ostry dyzur stomatologiczny Gdańsk bezpłaty dentysta Oddział w Gydni: adres; nr. telefonu. Całodobowa ( również w święta ) prywatna pomoc stomatologiczna w pełnym zakresie.