DENTYSTA MIKOŁÓW

DENTYSTA MIKOŁÓW


Stomatologia Grzesiak jest firmą rodzinną działającą nieprzerwanie od roku 1969. To już ponad 45 lat zawodowych doświadczeń przekazywanych sobie wzajemnie i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Stomatologia J. M. Mrówka to specjalistyczna praktyka stomatologiczna w Mikołowie. Chirurgia szczękowa, implanty, zdjęcie panoramiczne. Gabinet na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy kompleksowe, bezbolesne leczenie przy pomocy nowoczesnych urządzeń i materiałów najwyższej jakości. Najważniejszą rolę w zapobieganiu chorób dziąseł, przyzębia i zębów odgrywa profilaktyka. Stomatologia zachowawcza, to zapobieganie oraz leczenie skutków próchnicy. Ubytki w uzębieniu stanowią poważny problem estetyczny oraz zaburzają funkcje żucia.

„Polecam ten gabinet, miałam usuwane dwie 8 co najważniejsze odbyło się to bezboleśnie. Byłam bardzo zestresowana pon … ieważ moja wcześniejsza stomatolog powiedziała, że ich nie usunie ponieważ to kwalifikuje się tylko do usunięcia chirurgicznego. Natomiast Pan doktor poradził sobie z nimi perfekcyjnie i obyło się bez chirurgicznej ingerencji.

Prywatna Poradnia Stomatologiczna w Mikołowie - lek.dent. Beata Chmielowska.

Szybki kontakt Gry potrzebujesz natychmiastowej pomocy tel. (32) 738 41 01 kom. 601 47 68 08. os. A. Mickiewicza 20 43-190 Mikołów mcichanowicz@wp.pl

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Mikołów. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Dentysta stomatolog Mikołów - gabinety oferta : Gabinety dentystyczne w Mikołowie oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (biżuteria nazębna ...

Stomatologia Diament Katarzyna Obara ul. Pszczyńska 12A/2 Mikołów (w Mikołowie) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Rentgen. Zapraszamy: 43-190 Mikołów, ul. Stefana Okrzei 18