DENTYSTA KROSNO

DENTYSTA KROSNO


„bardzo dobry dentysta 5+ ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawieni … a najwyższej oceny. ``` ” Więcej Podkarpacka 5A/6 , Krosno …

Na dzień 21-02-2021 w Krośnie jest 28 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 12 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 127 dni.. W województwie podkarpackim jest jeszcze 577 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Nawiąż kontakt z Stomatologia Mikołajczyk jeśli szukasz fantastycznych dentystów oferujących swoje usługi na terenie Krosna oraz w okolicy. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Trident Stomatologia - przychodnia dentystyczna w Krośnie, ul. Traugutta 14, tel. 884 614 614

Chociaż cierpiałam z powodu ogromnego bólu zęba, ona jako jedyna przyjęła … mnie w Krośnie. Cała wizyta przebiegła w bardzo profesjonalnej i sympatycznej atmosferze. Jestem jej dozgonnie wdzięczna za pomoc :) ... Polecam tym, którzy z różnych względów boją się dentysty.

GABINET KROSNO. ul. Boczna 35 62-050 Krosno tel. 61 883 35 80. e-mail: kontakt@dentystamosina.pl

Dentysta stomatolog w Krosnie – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok

Na dzień 22-02-2021 w Krośnie jest 5 placówek udzielających na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.Średni czas oczekiwania to 8 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 21 dni.. W województwie podkarpackim są jeszcze 22 ośrodki, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest chirurg stomatolog.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Krosno. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Centrum Stomatologii Rodzinnej - Specjalizuje się w leczeniu implantologicznym i periodontologicznym (choroby dziąseł i przyzębia) oraz zabiegach plastycznych i korekcji defektów estetycznych ( chirurgia plastyczna w jamie ustnej). Klinika posiada kontrakt z NFZ na leczenie ogólnostomatologiczne.