DENTYSTA KIELCE

DENTYSTA KIELCE


Polecani stomatolodzy w Kielcach Premium Plus lek. dent. Dominika Smurzyńska Zapisz Stomatolog, Specjalista medy … cyny estetycznej Więcej. 41 opinii „Świetna Specjalistka, przede wszystkim z ogromną wiedzą i doświadczeniem. ... Zauważył ubytki, które zostały pominięte u innego dentysty.

„Paweł STASZCZYK, to wybitnie utalentowany artystycznie lek.dentysta w Kielcach. Jego prace, to dzieło artystyczne. … Warto przejechać Ocean dla Jego 'milion dolarów rak' Wiele osób tak zrobiło, po obejrzeniu moich zębów. Tam, gdzie inny zagraniczny dentysta nie …

Dobro i bezpieczeństwo naszych pacjentów jest dla nas sprawą pierwszorzędną. Do naszej pracy używamy tylko nowoczesnych, najwyższej jakości sprzętów i maszyn, a także najlepszych sprawdzonych materiałów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie www.dentysta-kielce…

Nazywam się Katarzyna Janowska i jestem lekarzem stomatologii zajmującym się leczeniem zębów dzieci i dorosłych, zabiegami estetycznymi oraz protetyką.

EXPERTDENT powstał w 1989 roku jako mały jednostanowiskowy gabinet stomatologiczny. W chwili obecnej jest to duża wielozadaniowa klinika stomatologiczna, świadcząca usługi stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Początkowo mieścił się na ulicy Połowniaka 11/1 w Kielcach, przez lata ciesząc się niesłabnącym zaufaniem. W 2017r, ze względu na rosnącą liczbę pacjentów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i przenieść się do nowego, większego lokalu przy ulicy Okrzei 40E.

ARS MEDICA Centrum Stomatologii, Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Implantologii ul. Zagórska 20 lok. 15-16 Kielce (w Kielcach) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Nanodent Wysoko oceniany dentysta w kielcach. Mamy już ponad 8 000 zadowolonych pacjentów. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Nanodent za ich profesjonalne podejście do klienta i współpracę. Dr.Ciesielski i Dr.Wiaterek dobrze wiedzą co robią, przy tym dokładnie wyjaśniają stan zębów oraz proponowane leczenie.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Kielce. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

O nas. Moto-Med to prężna firma z tradycjami, działająca na rynku kieleckim już od 1992 roku. Z małego zespołu gabinetów rozwinęła się ona do największej w Kielcach firmy oferującej kompleksowe usługi stomatologiczne, świadczone obecnie w dwóch przychodniach.