DENTYSTA JAWORZNO

DENTYSTA JAWORZNO


Informacje o przetwarzaniu danych osobowuych znajdziesz tutaj Strona www.orczyk.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Tatiana Jamróz-Szłapa, stomatolog, chirurg stomatologiczny, protetyk, stomatologia estetyczna w Jaworznie. Spacerowa 1, 43-600 Jaworzno Sprawdź nas! 👨‍👨‍👧‍👧

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy przyjazne Ii nowoczesne miejsce, w którym przeprowadzamy pełen zakres zabiegów stomatologicznych, także tych związanych z chirurgią stomatologiczna , implantologią oraz protetyką .

Poprzedni dentysta zbywał moje problemy mówiąc, że „muszę dokładniej myć zęby i zmienić pastę na taką przeciwko krwawieniu dziąseł”. Problem nie tylko nie ustąpił, ale wręcz przybierał na sile, zacząłem się obawiać, że stracę zęby.

Przychodnia stomatologiczna Del MED – Jaworzno. ... Chcemy, żeby nasi pacjenci przekonali się, że wizyta u dentysty nie musi być przykrym doświadczeniem. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby leczenie zębów było przyjemne i upływało w miłej atmosferze. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta.

43-600 Jaworzno (Osiedle Stałe) Kontakt tel. 32 615 63 22 poniedziałek - piątek 9:00 - 16:00 email: siewniakstom@gmail.com. Polecamy: Ortodoncja Jaworzno Implanty zębów Jaworzno.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Jaworzno. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Stomatologia DuoDent w Jaworznie, Profesjonalny dentysta Katarzyna Bogusz Jaworzno. Jaworzniański gabinet dentystyczny świadczący usługi stomatologiczne.

Zobacz 473 dentystów w lokalizacji Jaworzno • Wybierz: Dentysta • Najlepszy gabinet stomatologiczny w okolicy • Rezerwuj wizytę ☎ Telefony, ceny • pkt.pl

Gabinet Stomatologiczny Monika Rolek, Władysława Barana 12, 43-600 Jaworzno - sprawdź telefon i pozostałe informacje