DENTYSTA 51 WARSZAWA

DENTYSTA 51 WARSZAWA


„Pan doktor w pełni zasługuje na tytuł Dentysta Roku. Kompetentny, przyjazny, ... ZnanyLekarz Sp. z o.o. ul. Kolejowa 5/7 01-217 Warszawa, Polska NIP: 7010224868 KRS: 0000347997 REGON: 142276657 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy KRS.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia Rodzinna - Przychodnia Stomatologia Rodzinna, al. KEN 51/U 19, 02-797 Warszawa - sprawdź telefon i pozostałe informacje

Ufamy, że przyjazna atmosfera w poczekalni i gabinecie przekłada się na zadowolenie pacjentów, którym wizyty u dentysty przestały spędzać sen z powiek. Znajdź swojego stomatologa w Warszawie. Do skorzystania z usług Kliniki DentisMED zachęcamy pacjentów z terenu miasta Warszawa. Nasza siedziba mieści się w dzielnicy Wola.

Zapraszamy do naszych gabinetów w Warszawie. W celu umówienia wizyty prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem rejestracji w wybranym gabinecie stomatologicznym. Stomatologia Rodzinna Imielin. Al. KEN 51 lokal U19. 22 241 40 40.

Gabinet Stomatologiczny na Woli – ul. Jana Kazimierza 51 lok. U3, 01-267 Warszawa

Stomatologia dr n.med. Marta Raczyńska dr n.med. Wojciech Popowski ul. Światowida 51/U10 Warszawa (w Warszawie) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Witamy w gabinecie stomatologicznym Adent dentysta Warszawa, gdzie od wielu lat nasz zespół wykwalifikowanych stomatologów dba o zdrowy uśmiech dzieci i dorosłych.Zęby naszych pacjentów pielęgnujemy kompleksowo jak własne, zapewniając pacjentom jednocześnie dopasowane do indywidualnych potrzeb leczenie za pomocą sprawdzonych sposobów i wysokiej jakości sprzętu.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Warszawa. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Dentysta stomatolog w Warszawie – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok Zaloguj się lub załóż konto ...