DENTYŚCI 5

DENTYŚCI 5


Dentyści, Warszawa. 557 osób lubi to · 28 osób mówi o tym · 6 użytkowników tu było. usługi stomatologiczne

Codziennie nowe gry! Gry akcji, gry przygodowe, gry logiczne, gry wyścigi, gry dla dziewczyn, gry sportowe, gry multiplayery i wiele innych.

1. Na podstawie art. 16 ust. 1 zdanie pierwsze ustawy z dnia 20 lipca 2000 r. o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1523) ogłasza się w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty (Dz. U. z 2017 r. poz. 125), z uwzględnieniem zmian wprowadzonych:

Uśmiech na 5 Centrum Stomatologiczne Inflancka 4, Wrocław. 384 osoby lubią to · 9 użytkowników tu było. Ortodonta

Telefon - DENTYŚCI S.O.S., Szymczaka 5, Warszawa 01-102 - Dentysta. Zgodnie z Rozporządzeniem PE i Rady (UE) o Ochronie Danych Osobowych Administratorem (RODO), administratorem danych jest AutoMapa sp. z o.o. (Operator) z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 37.

Zobacz 20 dentystów w lokalizacji Pasłęk • Wybierz: Dentysta • Najlepszy gabinet stomatologiczny w okolicy • Rezerwuj wizytę ☎ Telefony, ceny • pkt.pl

DENTYŚCI S.O.S. Gabinet Stomatologiczny Oferujemy leczenie dzieci i dorosłych w miłej, bezstresowej atmosferze, w nowoczesnych, klimatyzowanych wnętrzach gabinetu. Naszym podstawowym celem jest satysfakcja pacjentów, którym oferujemy kompleksową, profesjonalną opiekę stomatologiczną.

Dental Pasja, gabinet stomatologiczny, który zrodził się z połączenia najwyższej jakości profesjonalizmu i pasji zawodowej. Tutaj w przyjaznej atmosferze zadbacie Państwo o zdrowie swoich zębów.

„Pan Paweł to świetny specjalista! Usunął mi dwie ósemki - baaaaaardzo szybko, kompletnie bezboleśnie, bez żadnych ko … mplikacji - po zabiegu nie spuchłam, nie potrzebowałam żadnych leków przeciwbólowych. A co najważniejsze, zabieg przeprowadzony został w bardzo sympatycznej atmosferze - Pan Paweł jest super życzliwy, zabawny, zaangażowany i pomocny.

Mój synek 5 lat mówi, że tylko jego pani może mu robić ząbki. … Rekomendacja dziecka jest zawsze najlepsza. Nie znam bardziej wyrozumialej i spokojnej osoby jaką jest pani doktor, a przy tym wizyta w koncu moze byc bez stresu.